Kreator drużyn

TeamFight Tactics

Bohaterowie

1

Camille Camille
Hextech Mistrz miecza
Darius Darius
Imperialny Rycerz
Elise Elise
Demon Zmiennokształtny
Fiora Fiora
Szlachcic Mistrz miecza
Garen Garen
Szlachcic Rycerz
Graves Graves
Pirat Rewolwerowiec
Kassadin Kassadin
Mieszkaniec Pustki Czarodziej
Kha'Zix Kha'Zix
Mieszkaniec Pustki Zabójca
Mordekaiser Mordekaiser
Widmo Rycerz
Nidalee Nidalee
Dziki Zmiennokształtny
Tristana Tristana
Yordle Rewolwerowiec
Vayne Vayne
Szlachcic Zwiadowca
Warwick Warwick
Dziki Osiłek

2

Ahri Ahri
Dziki Czarodziej
Blitzcrank Blitzcrank
Robot Osiłek
Braum Braum
Mroźny Strażnik
Jayce Jayce
Hextech Zmiennokształtny
Lissandra Lissandra
Mroźny Mistrz żywiołów
Lucian Lucian
Szlachcic Rewolwerowiec
Lulu Lulu
Yordle Czarodziej
Pyke Pyke
Pirat Zabójca
Rek'Sai Rek'Sai
Mieszkaniec Pustki Osiłek
Shen Shen
Ninja Mistrz miecza
Twisted Fate Twisted Fate
Pirat Czarodziej
Varus Varus
Demon Zwiadowca
Zed Zed
Ninja Zabójca

3

Aatrox Aatrox
Demon Mistrz miecza
Ashe Ashe
Mroźny Zwiadowca
Evelynn Evelynn
Demon Zabójca
Gangplank Gangplank
Pirat Rewolwerowiec Mistrz miecza
Katarina Katarina
Imperialny Zabójca
Kennen Kennen
Ninja Yordle Mistrz żywiołów
Morgana Morgana
Demon Czarodziej
Poppy Poppy
Yordle Rycerz
Rengar Rengar
Dziki Zabójca
Shyvana Shyvana
Smok Zmiennokształtny
Veigar Veigar
Yordle Czarodziej
Vi Vi
Hextech Osiłek
Volibear Volibear
Mroźny Osiłek

4

Akali Akali
Ninja Zabójca
Aurelion Sol Aurelion Sol
Smok Czarodziej
Brand Brand
Demon Mistrz żywiołów
Cho'Gath Cho'Gath
Mieszkaniec Pustki Osiłek
Draven Draven
Imperialny Mistrz miecza
Gnar Gnar
Dziki Yordle Zmiennokształtny
Jinx Jinx
Hextech Rewolwerowiec
Kindred Kindred
Widmo Zwiadowca
Leona Leona
Szlachcic Strażnik
Sejuani Sejuani
Mroźny Rycerz

5

Anivia Anivia
Mroźny Mistrz żywiołów
Karthus Karthus
Widmo Czarodziej
Kayle Kayle
Szlachcic Rycerz
Miss Fortune Miss Fortune
Pirat Rewolwerowiec
Pantheon Pantheon
Smok Strażnik
Swain Swain
Imperialny Demon Zmiennokształtny
Yasuo Yasuo
Wygnaniec Mistrz miecza
Twoja drużyna jest pusta. Wybierz bohatera po lewej, aby rozpocząć.
Twoja drużyna:

Premie

Pirat
3
Mistrz żywiołów
3
Demon
2 / 4 / 6
Dziki
2 / 4
Mieszkaniec Pustki
2 / 4
Osiłek
2 / 4 / 6
Smok
2
Wygnaniec
1
Yordle
3 / 6
Strażnik
2
Rycerz
2 / 4 / 6
Ninja
1 / 4
Zwiadowca
2 / 4
Zmiennokształtny
3 / 6
Rewolwerowiec
2 / 4 / 6
Czarodziej
3 / 6 / 9
Robot
1
Hextech
2 / 4
Widmo
2
Szlachcic
3 / 6
Zabójca
3 / 6 / 9
Mroźny
2 / 4 / 6
Imperialny
2 / 4
Mistrz miecza
3 / 6 / 9