Βάση Δεδομένων Καρτών LoR

Όνομα
Κατηγορία Κάρτας
Επίθεση
Ζωή
Mana
Λέξεις Κλειδιά
Περιοχή
Σπανιότητα
Εμφανίζονται
Εικόνες
Περιοχές Κάρτα Κόστος Δημοφιλία Ρυθμός νίκης όταν είναι στην τράπουλα Ρυθμός νίκης όταν το τραβήξεις
Shadow Isles
Vile Feast
Vile Feast
2
Shadow Isles
Glimpse Beyond
Glimpse Beyond
2
Shadow Isles
Vengeance
Vengeance
6
Shadow Isles
Quietus
Quietus
1
Shurima
Forsaken Baccai
Forsaken Baccai
1
Shurima
Rite of Negation
Rite of Negation
4
Bandle City
Pokey Stick
Pokey Stick
2
Piltover & Zaun
Mystic Shot
Mystic Shot
2
Noxus
Arachnoid Sentry
Arachnoid Sentry
3
Ionia
Deny
Deny
4
Noxus
Ravenous Flock
Ravenous Flock
1
Targon
Pale Cascade
Pale Cascade
2
Shadow Isles
Boisterous Host
Boisterous Host
1
Ionia
Twin Disciplines
Twin Disciplines
2
Noxus
Legion Rearguard
Legion Rearguard
1
Shurima
The Darkin Bloodletters
The Darkin Bloodletters
1
Shadow Isles
Gwen
Gwen
4
Shurima
Preservarium
Preservarium
2
Noxus
Katarina
Katarina
3
Shadow Isles
Atrocity
Atrocity
7
Freljord
The Darkin Spear
The Darkin Spear
2
Shadow Isles
Phantom Butler
Phantom Butler
2
Noxus
House Spider
House Spider
2
Noxus
Noxian Fervor
Noxian Fervor
3
Shadow Isles
Opulent Foyer
Opulent Foyer
3
Shurima
Quicksand
Quicksand
3
Runeterra
Aatrox
Aatrox
6
Demacia
The Darkin Aegis
The Darkin Aegis
2
Noxus
Legion Saboteur
Legion Saboteur
1
Bandle City
Byrd, The Bellringer
Byrd, The Bellringer
1
Shadow Isles
Redeemed Prodigy
Redeemed Prodigy
2
Piltover & Zaun
Get Excited!
Get Excited!
3
Piltover & Zaun
The Darkin Harp
The Darkin Harp
2
Shurima
Aspiring Chronomancer
Aspiring Chronomancer
2
Bilgewater
Eye of Nagakabouros
Eye of Nagakabouros
5
Shurima
Ancient Preparations
Ancient Preparations
1
Freljord
Three Sisters
Three Sisters
1
Ionia
Momentous Choice
Momentous Choice
1
Freljord
Avalanche
Avalanche
4
Freljord
Troll Chant
Troll Chant
2
Demacia
Single Combat
Single Combat
2
Shurima
Rock Hopper
Rock Hopper
2
Noxus
Decimate
Decimate
6
Targon
The Darkin Lodestone
The Darkin Lodestone
2
Targon
Guiding Touch
Guiding Touch
2
Demacia
Ranger-Knight Defector
Ranger-Knight Defector
4
Shadow Isles
Eternal Dancers
Eternal Dancers
6
Freljord
Kindly Tavernkeeper
Kindly Tavernkeeper
3
Piltover & Zaun
Time Trick
Time Trick
2
Piltover & Zaun
Jinx
Jinx
4
Targon
Esmus, Breath of the World
Esmus, Breath of the World
2
Targon
Solari Sunhawk
Solari Sunhawk
2
Shurima
Azir
Azir
3
Freljord
Braum
Braum
4
Shadow Isles
The Harrowing
The Harrowing
10
Piltover & Zaun
Thermogenic Beam
Thermogenic Beam
0
Bandle City
Aloof Travelers
Aloof Travelers
4
Freljord
Flash Freeze
Flash Freeze
3
Ionia
Concussive Palm
Concussive Palm
4
Noxus
Furious Wielder
Furious Wielder
4
Freljord
Harsh Winds
Harsh Winds
5
Shadow Isles
The Ruination
The Ruination
9
Targon
Solari Soldier
Solari Soldier
1
Shurima
Rite of Calling
Rite of Calling
1
Bilgewater
Make it Rain
Make it Rain
2
Shurima
Ancient Hourglass
Ancient Hourglass
3
Freljord
Omen Hawk
Omen Hawk
1
Demacia
Fleetfeather Tracker
Fleetfeather Tracker
1
Piltover & Zaun
Rummage
Rummage
2
Shurima
Xer'sai Hatchling
Xer'sai Hatchling
1
Demacia
Petricite Broadwing
Petricite Broadwing
2
Shadow Isles
Elise
Elise
2
Bilgewater
Zap Sprayfin
Zap Sprayfin
4
Freljord
The Unforgiving Cold
The Unforgiving Cold
5
Targon
The Expanse's Protection
The Expanse's Protection
4
Noxus
Crimson Pigeon
Crimson Pigeon
1
Shadow Isles
Withering Wail
Withering Wail
5
Piltover & Zaun
Zaunite Urchin
Zaunite Urchin
1
Shadow Isles
Keeper of the Box
Keeper of the Box
2
Shurima
Endless Devout
Endless Devout
3
Ionia
Zed
Zed
3
Shurima
Unraveled Earth
Unraveled Earth
3
Targon
Sunburst
Sunburst
5
Piltover & Zaun
Poro Cannon
Poro Cannon
0
Shurima
Buried Sun Disc
Buried Sun Disc
1
Demacia
Sharpsight
Sharpsight
2
Ionia
The Darkin Fan
The Darkin Fan
2
Noxus
Ruined Reckoner
Ruined Reckoner
4
Freljord
It That Stares
It That Stares
8
Ionia
The Black Flame
The Black Flame
2
Bandle City
Conchologist
Conchologist
2
Targon
Leona
Leona
5
Bilgewater
Sharkling
Sharkling
1
Freljord
Avarosan Sentry
Avarosan Sentry
2
Bilgewater
Redfin Hammersnout
Redfin Hammersnout
2
Bilgewater
Snapjaw Swarm
Snapjaw Swarm
2
Bilgewater
Pyke
Pyke
4
Shurima
Call the Pack
Call the Pack
2
Shurima
Xer'sai Caller
Xer'sai Caller
3
Bandle City
Norra
Norra
2
Shurima
Rek'Sai
Rek'Sai
3
Freljord
Catalyst of Aeons
Catalyst of Aeons
5
Targon
Rahvun, Daylight's Spear
Rahvun, Daylight's Spear
5
Shurima
Heedless Resurrection
Heedless Resurrection
5
Runeterra
Kayn
Kayn
5
Bandle City
Yordle Squire
Yordle Squire
1
Shadow Isles
Hapless Aristocrat
Hapless Aristocrat
1
Piltover & Zaun
Flame Chompers!
Flame Chompers!
2
Shurima
Ruthless Predator
Ruthless Predator
2
Shurima
Xerxa'Reth, The Undertitan
Xerxa'Reth, The Undertitan
5
Piltover & Zaun
Piltovan Tellstones
Piltovan Tellstones
1
Bilgewater
Jagged Butcher
Jagged Butcher
1
Bandle City
Junk Construct
Junk Construct
2
Noxus
Fallen Reckoner
Fallen Reckoner
5
Demacia
Concerted Strike
Concerted Strike
5
Shurima
Rite of the Arcane
Rite of the Arcane
3
Shadow Isles
Black Spear
Black Spear
3
Freljord
Tryndamere
Tryndamere
8
Bilgewater
Jaull-fish
Jaull-fish
8
Targon
Solari Shieldbearer
Solari Shieldbearer
2
Bandle City
Portalpalooza
Portalpalooza
5
Shurima
Soothsayer
Soothsayer
2
Shurima
Xer'sai Dunebreaker
Xer'sai Dunebreaker
6
Bilgewater
Blood in the Water
Blood in the Water
5
Targon
Kayle
Kayle
6
Piltover & Zaun
Jury-Rig
Jury-Rig
1
Piltover & Zaun
Teemo
Teemo
1
Bilgewater
Buhru Cultist
Buhru Cultist
1
Noxus
Imperial Demolitionist
Imperial Demolitionist
2
Shadow Isles
Shark Chariot
Shark Chariot
2
Demacia
Vayne
Vayne
3
Shadow Isles
The Undying
The Undying
3
Freljord
Spirits Unleashed
Spirits Unleashed
5
Freljord
Feel The Rush
Feel The Rush
12
Demacia
Catch!
Catch!
1
Bilgewater
Marai Warden
Marai Warden
2
Ionia
Nopeify!
Nopeify!
2
Noxus
Might
Might
3
Shurima
Xerath
Xerath
4
Bandle City
Puzzling Signposts
Puzzling Signposts
4
Shadow Isles
Mark of the Isles
Mark of the Isles
1
Demacia
Blinding Assault
Blinding Assault
2
Freljord
Tusk Speaker
Tusk Speaker
2
Shurima
Desert Naturalist
Desert Naturalist
4
Freljord
Trundle
Trundle
5
Freljord
Buried in Ice
Buried in Ice
9
Demacia
Cataclysm
Cataclysm
3
Ionia
Yasuo
Yasuo
4
Ionia
Will of Ionia
Will of Ionia
4
Shadow Isles
Hecarim
Hecarim
6
Shurima
Dunekeeper
Dunekeeper
1
Bandle City
Minimorph